Kkállai Henrik (1976- ): Kerti fák. Olaj, préselt lemez, keret nélkül,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/441/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kkallai-Henrik-1976-Kerti-fak-Olaj-preselt-lemez-keret-nelkul-jelzett-59-5x32cm~II2625993
2625993
10230
441
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 47,75 EUR , 51,43 USD
Leírás: Kkállai Henrik (1976- ): Kerti fák. Olaj, préselt lemez, keret nélkül, jelzett, 59,5x32cm
: pk