Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2495563
10153
441
9500
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Sárospataki részlet. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Műcsarnok, Bp. raglappal 1958-ból. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x49 cm 2903744
10154
441
Francis Bacon (1909-1992): Csengetés. Heliogravür, papír, Jelzett a nyomaton. Szárazpecséttel 20x27 cm 2644218
10155
441
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Szigliget. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Szélein apró sérülésekkel. 60x80 cm 2644271
10156
441
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2839217
10157
441
42000
Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm. 2839223
10158
441
42000
Gráber Margit (1896-1993): Budapest, az Andrássy út romokban az ostrom után, 1945. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró lapszéli szakadással. Paszpartuban. 43×61 cm. 2779943
10159
441
38000
Ifj. Guti József Soma (1946-): Keleti utazás VII., 2007. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal üvegezett fakeretben, 28×26 cm 2895059
10160
441
40000
Gara Arnold (1882-1929):Női fej. Ceruza, papír, jelzett 22x19 cm Üvegezett keretben 2852927
10161
441
14000
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 34,5x27 cm 2858246
10162
441
28000
Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 13., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 130. oldal. 30×30 cm. 2658473
10163
441
Gách István Lipót (1880-1962): Munka a földeken. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x26 cm 2828456
10164
441
4200
Gyulai Líviusz (1937-2021): Balzac: Les contes drolatiques (borsos történetek). Litográfia, papír, jelzés nélkül. 42,5×33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft