Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2840578
10165
441
Garády Gabriella: Vitorlások. Szén, papír. 29x3805 cm, üvegezett fakeretben. 2814309
10166
441
19000
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Halászok a vízen. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. Dekoratív fakeretben. 72×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2798265
10167
441
28000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.. 2881288
10168
441
Göndör Bertalan (1908-1945): 3 db karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, kb 30x22 cm 2720963
10169
441
Gara Arnold (1882-1929): Szobában. Rézkarc, papír, jelzett, 31,5×24,5 cm 2720961
10170
441
Gara Arnold (1882-1929): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett, 32×24,5 cm 2819363
10171
441
36000
Hermann Lipót (1884-1972): Bacchanália . Szén, papír, jelezve jobbra lent: Hermann L. balra: Hagyatéki pecsét. Üvegezett fa keretben, 23,5x29 cm. 2898016
10172
441
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm 2899646
10173
441
55000
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőző aktok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben / Bathing nudes. Oil on canvas. Signed. Framed. 25x38,55 cm 2899617
10174
441
4600
Hibó Tamás (1947-1991): A büszke nő, 1986. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./VII. számozással, üvegezett fakeretben, 18,5×14,5 cm 2898088
10175
441
Holló László (1887-1976): Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x28 cm 2897210
10176
441
Hévizi Éva (1946-): Életfa. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 30x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft