Lux Antal (1935-): Monitor-lift, 1990. Szitanyomat, monotípia, papír. Jelzett és datált (A Lux 90), művészpéldány e.a 5 számozással. 51x64 cm. Lapszéli apró sérülésekkel / Antal Lux (1935-): Monitor-lift. Serigraphy and monotype on paper. Signed and dated (A Lux 90), e.a artist's proof. 51x64 cm. With very minor dam,ages on the edges.
Ludvig Dániel (1981-): Akt (nő). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed