1 800 Ft
Benedek Elek: Szigeti veszedelem. Gróf Zrínyi Miklós költeménye nyomán. Juszkó Béla rajzaival. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 169+1 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1916., Athenaeum, 114 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.