1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.