18173.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 800 Ft
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,[1908.], Révai,(Pallas-ny.), 4+226+1 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, szép állapotban.