2 800 Ft
17
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Elbeszélések az ifjuságról. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1890, Révai, (Pallas-ny.), 8+215 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.