1 400 Ft
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., (1928), Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p. + 27 t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, sérült gerinccel, kissé fakó borítóval