Benedek Elek: Szigeti veszedelem. Gróf Zrínyi Miklós költeménye nyomán. Juszkó Béla rajzaival. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 169+1 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1916., Athenaeum, 114 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
Verne Gyula: A Chancellor. Kazallon J. R. utas naplója. Ford.: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Gróf Széchenyi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón minimális sérüléssel.
Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.