Thomson James, The Seasons, With his Life, an Index, and Glossary. A Dedication to the Earl of Buchan, and Notes to the Seasons, By Percival Stockdale. Sérült egészbőr kötés, foltos lapokkal. / Damaged leather binding
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Gottfried Keller: Sieben Legenden. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien,én.,Anton Schroll, 191+4 p.+16 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ex libris-szel. Számozatlan példány. + Kiadói prospektussal.
Benjamin Farnklin: The works of -- written by himself. London, 1819. J. Walker. 2t (rézmetszet) + 310 p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben kopásokkal