1 000 Ft
Max Hesdörffer: Handbuch der praktischen Zimmergärtnerei. Berlin, 1924, Paul Parey, VIII+473+3 p. Fünfte, unveränderte Auflage. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon kötésben, festett lapokkal, sérült gerinccel, foltos lapokkal.