Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1931., Szerzői kiadás, 287+4 p.+XVII (14 színes tábla, 3 kihajtható) t.+ 2 (kihajtható melléklet) t. Szövegközti fényképekkel, valamint Garay Ákos rajzaival rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón kis sérüléssel a vászonon, sérült gerinccel, kijáró címlappal.
Max E. Ammann: Geschichte des Pferde-Sports. Gütersloh, 1983, Prisma Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.