Bachó László (szerk.): A Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Bp., 1930, M.K.H. Ludovika Akadémia. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
A világháború okiratai, összeáll. Eduard Bernstein. II-VII. köt. (az angol, orosz, belga és szerb, olasz könyv). I. világháborús diplomáciai okiratok gyűjteménye. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
Általános honvédelmi előképzési tankönyv. Szerk.: Sárközi Gyula. Bp., 1969, Magyar Honvédelmi Szövetség Országos Központja. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, egy kihajtható képtáblával. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Könyvárusi forgalomba nem került!
A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
vitéz Náray Antal-vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé laza kötéssel