Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 23

Technischer Unterricht für die k. k. Pionnier-Truppe 5-6-7-8-9. Theile: 5. Theil: Zimmermann-Arbeiten, 6. Theil: Bekleidungs - Arbeiten, 7. Theil: Straßen-Bau, 8. Theil: Eisenbahn- und Telegrafen - Bau; 9. Theil: Waßer-Bau. Wien, 1877., Druck der Kaiserlich-Königlichen Hof- und Staatsdruckerei, XVI+127; XIII+2+77+2; XII+70; XII+2+98; XI+1+40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopott félvászon-kötésben, névbejegyzéssel, egy lapon (5. Theil, 127 oldal) szöveget is érintő sérüléssel.
17589.

Technischer Unterricht für die k. k. Pionnier-Truppe 5-6-7-8-9. Theile: 5. Theil: Zimmermann-Arbeiten, 6. Theil: Bekleidungs - Arbeiten, 7. Theil: Straßen-Bau, 8. Theil: Eisenbahn- und Telegrafen - Bau; 9. Theil: Waßer-Bau. Wien, 1877., Druck der Kaiserlich-Königlichen Hof- und Staatsdruckerei, XVI+127; XIII+2+77+2; XII+70; XII+2+98; XI+1+40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Bachó László (szerk.): A Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Bp., 1930, M.K.H. Ludovika Akadémia. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17590.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Vezérkönyv. (48-as honvédsegély). Bp., é.n. (cca 1900), "Corvina" műintézet, 16 p. (Benne az 1848-49-es szabadságharc csatáinak leírásai: kápolnai, szolnoki, tápióbicskei, isaszegi csata). Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás és tollas feljegyzéssel.
17591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
17592.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
A világháború okiratai, összeáll. Eduard Bernstein. II-VII. köt. (az angol, orosz, belga és szerb, olasz könyv). I. világháborús diplomáciai okiratok gyűjteménye. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
17593.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Maller Béla: Egy életút történései és tapasztalatai. Szekszárd, 2012., Babits. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17594.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Pongrácz József: Páncéljárművek. Történet, szerkezet, alkalmazás. Bp., 1936, Madách Könyvkiadóvállalat, 170+(2) p. + 5 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, szétvált borítóval, szétváló fűzéssel, a képtáblák kijárnak.
17595.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Általános honvédelmi előképzési tankönyv. Szerk.: Sárközi Gyula. Bp., 1969, Magyar Honvédelmi Szövetség Országos Központja. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, egy kihajtható képtáblával. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.  Könyvárusi forgalomba nem került!
17596.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17597.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
vitéz Sebő Ödön: A halálraítélt zászlóalj. Szerk.: Sebő Ferenc. H.n., 2003, k.n. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17598.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
vitéz Náray Antal-vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé laza kötéssel
17599.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Ungváry Krisztián: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 2005, Osiris. Kiadói kartonált papírkötésben.
17600.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: