6 db minikönyv: Pastorale. Reich Károly rajzaival + Puskin versei + Magyar festészet a XX. században + Lenin 1870-1970 + A százesztendős Athenaeum + Balassa Bálint, Rimai János istenes éneki. Klf. kiadások, részben kissé sérült gerinccel vagy borítóval.