17402.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Bp.,[1934], Merkantil-ny. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.