17397.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Michelet, Jules: The Mountain. London, 1875, T. Nelson and Sons. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél, sarkoknál szakadt, viseltes állapotban.