2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kulin György: A távcső világa. II. köt. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a könyv elején egy lap hiányzik, egy kijáró táblával.