17929.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.