1 400 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Attila - Árpád - Szent István - Szent László - Könyves Kálmán - IV. Béla. Bp., 1914, Athenaeum, IV+152 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt ép állapotban, egy-két kissé sérült lappal.