17258.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a képek alatt versekkel. Kiadói félvászon kötésben, belül részben sérült a fűzésnél