17333.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Vegyes útleírással kapcsolatos könyvtétel, 4 db: Kodolányi János: Suomi. (Bp., 1944, 2. kiad.), kopott borítóval; Ossendowski, Ferdinand: In den Dschungeln der Wälder und Menchen. (Frankfurt a. M., 1924., Frankfurter Societäts), kopott borítóval, sérült gerinccel; Karl Angebauer: Ovambo,(Bp., én, Dante), kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Martin Johnson: Afrika csodavilága (Bp., Singer és Wolfner), kopott borítóval, kijáró lapokkal. Különféle kötésekben, változó állapotban.