50 000 Ft
9
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum, 1 t. + 243+(1) p. + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. A könyvdíszeket Neogrády Antal és Hanuszik László rajzolta. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, egyébként jó állapotban.