Zománcozott fém bögre, jelzett: Fleischmann Mödling, Ausztria, XX. sz.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/441/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500016/Zomancozott-fem-bogre-jelzett-Fleischmann-Modling-Ausztria-XX-sz-elso-fele-Koranak-megf~II2895024
2895024
12853
441
Flea Market
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,18 EUR , 3,43 USD
Leírás: Zománcozott fém bögre, jelzett: Fleischmann Mödling, Ausztria, XX. sz. első fele. Korának megfelelő zománcsérülésekkel, m: 15 cm, 1/2 l
: karap_norbert