3 000 Ft
1842 Pesti Hírlap 164. sz. Julius 28. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 529-536 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal. Hozzákötve: Nr. 1. Buchhandlung von Gustav Heckenast, magyar és német nyelvű reklámlap, 1 sztl. lev.