1916 2 db műmelléklet a Magyar Iparművészet 1916-os évfolyamából, Körösfői-Kriesch Aladár Freskóvázlatok a temesvári szeminárium díszterme számára + M.o. külön címere Kovács Erzsi rajza és a Magyar Korona Országainak egyesített címere K.E. Körösfői-K.A. angyalai
1919 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. XXV. évf. - I. köt. (1-20. sz.) 1919. jan. - jún. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Korvin Testvérek-ny., (4)+388 p. Fekete-fehér képekkel, érdekes írásokkal. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, néhány kissé sérült lappal.
cca 1920-1930 III. Ürmértékek száraz anyagok mérésére. Ürmértékek fémből. 1:1. M. Kir. Központi Mértékügyi Intézet illusztrált tábla. Bp., Divald és Monostory, hajtva, 59x44 cm