1 600 Ft
10 térkép a hazai történelem tanításához. Tervezték: Dr. Acsády Ignác, Dr. Cherven Flóris, Dr. Csánki Dezső, Dr. Marczali Henrik, Dr. Márki SÁndor, Dr. Pauler Gyula. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., ,Magyar Földrajzi Intézet Rt. Félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, laza kötéssel, lapok hátoldalán ceruzás rajzokkal és bejegyzéssel.