1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/441/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500053/1933-A-Matra-hegyseg-Kirandulok-terkepe-6a-sz-1-50000-M-Kir-Allami-Terkepeszet-~II2898479
2898479
16130
441
Maps
Leírás: 1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis sérüléssel, 99x61 cm
: nagy_andras