13587.
441. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
1931 Berlin, Seiber Mária (19?-1975) zongoraművész, Keresztury Dezső (1904-1996) író, politikus későbbi feleségének előjegyzési naptára, nagyon sok bejegyzéssel Keresztury Dezsőre vonatkozóan és néhány feljegyzéssel a berlini Collegium Hungaricummal kapcsolatban, többek közt egy Kosztolányi estről. Több beazonosításra, megfejtésre váró névvel, feljegyzéssel. Vászonkötésben, sérült gerinccel. Kultúrtörténeti ritkaság!