13607.
441. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
1942 Kolligátum detektív-tanfolyam előadásainak anyagából (büntetőjog, rendészet, stb.): Alvinczi Roland: Büntetőjog; Zórándy Emil: Bűnvádi perrendtartás - Rendőri utasítás; Iváncsy József: Kihágási jog; Mező Elek: Köz- és közigazgatási jog - Sajtórendészet; Vasskó Gyula: Az Országos Bűnügyi Nyilvántartó Hivatal; Zilahy János: Sérülési bűnügyek gyakorlati nyomozása; Szervezési és szolgálati szabályzat; Saródy János: Vidéki rendészet és idegen rendészet. Egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel ("Zaránd Emil detektív tulajdona").