13662.
441. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
34 000 Ft
88,08 EUR, 97,14 USD
A Győri-Farkas család címere, kézzel rajzolt/festett nemesi címer, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje körül. Vegyes technika, papír. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 32,5x18,5 cm, keret: 47x33 cm