Zenei bakelit lemezek, CD-k, DVD-k Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2865248
19614
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
MHV in the USA Vinyl, LP, 1991 Flamingo records Kis kopással a borítón 2865245
19615
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Napoleon Boulevard 1 1986 Vinyl, LP, Album , Magyarország, 1986, Pepita, jó állapotban 2865207
19616
441
900
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Kis herceg. 1981 LP vinyl Hungaroton, kis karccal 2865420
19617
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Szörényi Levente - Bródy János - István, A Király (Rockopera). 2 x Vinyl, LP, Hungaroton - SLPM 13973-74, Magyarország, 1983 minimális kopás a tokon 2865418
19618
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Karády Katalin LP vinyl, Pepita 1979 jó állapotban 2865098
19619
441
900
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Bojtorján Csavargódal LP 1981 Pepita Főnix 2865106
19620
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Lerch István Különös bolygó LP 1989 Hungaroton 2865096
19621
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Bikini Mondd el LP Favorit 1987. Borítón kis kopás 2865142
19622
441
900
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Bergendy Én táncolnék veled 1984 Hungaroton LP vinyl borító kopott 2865161
19623
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Alice Csodaroszágban 1979 Hungaroton LP vinyl borítón kis folt 2865190
19624
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Első Emelet 1984 Mahír LP vinyl borítón kis kopás 2882427
19625
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Amanda Lear - Incognito, Vinyl, LP, Album, Jugoszlávia 1981 (A lemez az VG+ azonban a borító kicsit kopottas) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft