Zenei bakelit lemezek, CD-k, DVD-k Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2902445
19710
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Horváth Attila, Cserháti Zsuzsa - Csak Hinni Kell! / Valami Mindig Történik. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1974. VG 2902428
19711
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Delhusa Gjon / Szűcs Judit - Érintsd Meg A Szívem / Táncolj Még! Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Pepita, Magyarország, 1977. VG+, kissé sérült borítóban 2902393
19712
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Golden Earring - Radar Love / The Song Is Over. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Stereo, Mono, Pepita, Magyarország, 1973. VG+, kissé sérült borítóban. 2902380
19713
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Korda György / Kovács Kati - Lady Carneval / Dalmát Elégia. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, enyhén sérült borítóban 2902948
19714
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Zalatnay Sarolta - Change Of Heart/ I Am A Woman. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, kopottas borítóban. 2902941
19715
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Hungária Együttes / Payer András, Magay Clementina, Aradszky László, Major Tamás - Repül A Varázsszőnyeg / Húzd Rá A Vizeslepedőt. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország, 1968. VG 2902938
19716
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Monyók Gabriella - Ki Mit Tud? / Vörös Golyóként. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG 2902937
19717
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Cliff Richard - Power To All Our Friends - Come Back Billie Jo. Vinyl kislemez, 7", Single, Pepita, Magyarország, 1973. VG 2902933
19718
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Hungária Együttes - Rémlátomás/Csavard fel a szőnyeget. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Qualiton, Magyarország, 1968. VG, sérült borítóban. 2902930
19719
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Szécsi Pál - Carolina / Zenészballada. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+ 2902925
19720
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Gilbert O'Sullivan - Clair / What Could Be Nicer. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+ 2902923
19721
441
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Zalatnay Sarolta - Dinge-dong / Búcsúzz A Gyermekkortól. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1975. VG Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft