Hongkong ~1997. "Legislative Council" bronz emlékérem, fa dísztokban (70mm) T:1 Hong Kong ~1997. "Legislative Council" bronze commemorative medallion in wooden display case (70mm) C:UNC
Izrael ~1965. "Izrael történelmi városai - Lod érméje 211-217" kétoldalas bronz emlékérem peremen "2304" sorozatszámmal (45mm) T:BU Israel ~1965. "Coin of Lod 211-217 C.E." two sided bronze commemorative medallion "2304" serial number on edge (45mm) C:BU
Izrael 1966. "Edmond de Rothschild, Yishuv atyja, és fia James, aki a Kneszet otthonává tette" kétoldalas jelzett Ag emlékérem peremen "2425" sorszámmal. Szign.:Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) T:BU Israel 1966. "Edmond de Rothschild Father of the Yishuv and his Son James, who gave the knesset it's home" two sided Ag commemorative medallion "2425" serial number on edge. Sign.: Paul Vinc...
Izrael 1987. "Üdvözlet Izraelből" kétoldalas Cu emlékérem "Üdvözlet Jeruzsálem-Izraelből" héber és angol nyelvű üdvözlőkártyával (25mm) T:2 karc Israel 1987. "Greetings from Israel" two-sided Cu commemorative token with "Season's Greetings from Jerusalem, Israel" card in hebrew and in english (25mm) C:XF scratch
Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Izrael DN "Mózes és Judit Montefiore" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "0709", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Moses and Judith Montefiore" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "0709" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Kanada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / Az első ember a Holdon - 1969. július 20." Al emlékérem (35mm) T:UNC Canada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / The first men on the Moon - July 20th 1969" Al medallion (35mm) C:UNC
Kanada DN "Toronto Város - Kanada, Ontario / A Városházában tett látogatás emlékére" fém emlékérem (40mm) T:PP fo. Canada ND "City of Toronto - Ontario, Canada / Presented on occasion of visit to City Hall" metal medallion (40mm) C:PP spotted
Kína DN A Csin-dinasztia 12 uralkodóját ábrázoló fém emlékérem szett, kínai és angol nyelvű gyűjtőalbumban T:UNC China ND Commemorative medallion set depicting 12 Emperors of the Qing dynasty in chinese-english language binder C:UNC
Lengyelország 1977. "60 éve történt A Nagy Október" kétoldalas bronz plakett (95x90mm) eredeti tokjában T:1- Poland 1977. "60 years of the Great October" two-sided bronze plaque in original case (95x90mm) C:Au
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.