Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. ...
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONA...
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Martin meisseni püsök pecsétje" jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. "Alexander von Humboldt" jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. "Siegel des Bishofs Martin von Meisßen" halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + "Alexander von Humboldt" hallmark...
NSZK 1978. "50 éve van jelen a Citroën Németországban - 1928-1978 / André Citroën" jelzett Ag emlékérem dísztokban (48,38g/0.999/50mm) T:UNC fo. GFR 1978. "Citroën has been present in Germany for 50 years - 1928-1978 / André Citroën" hallmarked Ag medallion in case (48,38g/0.999/50mm) C:UNC spotted
NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC
~1980. "Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra" porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. "Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory" porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.