32777.
441. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina