1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:1- több helyen anyagfelesleg Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" war metal decoration with ribbon C:AU excess material NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés modern mellszalagon, szignó nélkül T:F ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration on modern ribbon, without signature C:VF,F NMK 137.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, jelzetlen Ag kitüntetés, modern mellszalagon T:XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, with modern ribbon C:XF NMK 133.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. karácsony a harcmezőn" Zn sapkajelvény hátoldalon "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel T:VF ly. Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. WEIHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield)" Zn cap badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and makers mark "WINTER & ADLER A G WIEN" on the back C:VF holed
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Császári és Királyi Katonai Generális Kormányzat Lovcen Alapítványa Montenegróban" bronzozott tombak sapkajelvény "Ausgef.Atel.G. Gurschner Wien VII/2" gyártói jelzéssel (33x31mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "LOVCEN-STIFTUNG DES K.u.K. MILITAR-GENERAL-GOUVERNMNET IN MONTENEGRO 10. JAN. 1916 (Lovcen Foundation of the k.u.k. Military General Government in ...
1916. "Ne bántsd a magyart! 1914-1916" bronz patrióta jelvény hátlapon "ARKANZAS BUDAPEST VÁCI U. 23. VÉDVE" gyártói jelzéssel (38x34mm) T:XF 1916. "Don't grieve the Hungarian! 1914-1916" bronze metal patriotic badge with "ARKANZAS BUDAPEST VÁCI U. 23. VÉDVE" makers mark (38x34mm) C:XF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- patina, ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF patina, edge error NMK: 306.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.