1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion NMK 328.
~1919. "Székely Hadosztály" bronz gomblyukjelvény "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (19x17mm) T:XF Hungary ~1919. "Székely Division" enamelled button badge with makers mark "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." (19x17mm) C:XF
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, fémjellel T:AU / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with ribbon, with hallmark C:AU NMK 418.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU kis oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:XF small corrosion NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
1944-1945. "Tűzvezető jelvény" Al jelvény előlapján lekopott eloxálással, hátoldalán rögzítőpánttal (44mm) T:VF oxidáció, ph Hungary 1944-1945. "Infantry Heavy Weapon Squad Commander's Badge" Al badge with worn anodization on the front and with fastening strap on the back (44mm) C:VF oxidation, edge error Sallay 56.