Porcelán Tételek száma: 288
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695576
11222
441
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2694780
11223
441
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2904952
11224
441
50000
Zsolnay kaspó, Eozin mázas, jelzett, terv.:Kovács István, belül mázrepedésekkel, minimális kopással, m:12,5 cm, d: 16,5 cm 2754617
11225
441
30000
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm 2708263
11226
441
50000
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm 2461635
11227
441
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2840663
11228
441
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2902953
11229
441
38000
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban 2829570
11230
441
28000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 2829565
11231
441
Herendi virágmintás füles kínáló, jelzett, tertia, kopott, sérült, h: 19 cm 2829562
11232
441
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm 2856483
11233
441
Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással. d:15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: