Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 217
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2909115
10502
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Mayer B jelzéssel: Csendélet. Tempera, karton. Üvegezett fakeretben. 32,5×46,5 cm 2909117
10503
442
Mayer B jelzéssel: Csendélet szilvával. Tempera, karton. Üvegezett fakeretben. 32,5×46,5 cm 2909119
10504
442
Mayer B jelzéssel: Csendélet dinnyével. Tempera, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 32,5×46,5 cm 2909155
10505
442
Vörös A jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 43×54 cm 2910211
10506
442
Androméda jelzéssel: Hölgy fürdőruhában. Olaj, farost. Hátoldalán jelzett. 58x43 cm 2234890
10507
442
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Pasztell, papír. 44x31 cm 2459543
10508
442
Azonosítatlan jelzéssel: Királylány. Rézkarc, papír. Jelzett. 5x8,5 cm Paszpartuban 2887667
10509
442
Olvashatatlan jelzéssel: Zürich. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 11,5x7,5 cm 2887604
10510
442
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 43×40,5 cm 2887610
10511
442
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 43,5×40 cm 2856487
10512
442
Olvashatatlan jelzéssel (Tary vagy Tápay Lajos?): Menetelés. Vegyes technika, papír. 15x19 cm. Üvegezett fakeretben. 2807350
10513
442
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 32x41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft