Festmények és grafikák Tételek száma: 376
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2913948
10353
442
Varga Mátyás (1910-2002): Bartók Béla, 1936. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 13×8 cm 2749838
10354
442
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Latinka Sándor. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5x20 cm 2913972
10355
442
Varga Mátyás (1910-2002): Lánchíd, Budapest. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 18×24 cm 2847706
10356
442
Varsányi Pál (1902-1990): Horogkereszt, 1933. Linómetszet, papír, jelzett, sérült, 31×22,5 cm 2908981
10357
442
3400
Vaskovics László (?-): Táncosnő. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán kiállítási meghívóval. Fakeretben. 30,5×23 cm 2908973
10358
442
Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm 2887116
10359
442
Várady István (működött a XX. sz. elején): : A Bodrog partja télen. Olaj, vászon, jelzett, hátodalt címkével is jelzett, kissé sérült fa keretben. 25x35 cm 2762642
10360
442
Véssey Gábor (1948-): Menekülés Egyiptomba, 1980. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×16,5 cm 2699965
10361
442
70000
Viski János (1891-1987): Vágta, 1940 körül. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. 2805926
10362
442
Vöröss Tibor (1911-1999): Kanapés csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19×24,5 cm 2860906
10363
442
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm 2860894
10364
442
Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 26×30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft