Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16. 49x39 cm. Üvegezett keretben. Egyedi grafika! A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia-magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a számítógépes művészet úttörőjeként, a kortárs képzőművészet egyik megújítójaként tartják számon, akit megérintett a geometrikus-absztrakt, de az op-art is. A 2019-2020 fordulóján, közvetlenül a covid járvány kitörése előtt rendezett nagyszabású, összegző kiállításán az életmű több szakaszából kerültek munkák bemutatásra a Kiscelli Múzeumban. Míg aukciókon legtöbbször sokszorosított grafikái, szitanyomatai fordulnak meg, ezúttal egy egyedi alkotás szerepel árverésünkön. Ritka lehetőség, gyűjtői darab! / pencil on paper, signed, framed
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
Johan Hugó (1891-1956): Kolozsvár környéki táj (Erdély), 1913. Akvarell, papír, jelezve balra lent: Johan Hugó, jobbra fent. Kolozsvár 913. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Sérült. 35x25,5 cm. / watercolour on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist. Damaged.