cca 1979 Gervai Tamás (?-?) debreceni fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás a ,,Mohácsi impressziók" című sorozatból; a kép megjelent kiállítási meghívóján is, de fordított állásban, a dokumentum is a tétel tartozéka, 14,6x10 cm
1935 Bp., a Foederatio Emericana bálja a Pannonia szállóban, tagok csoportképe, rajtuk a szervezet kitüntetéseivel; a hátoldalon pecséttel jelzett (Schäffer fotó), 17,5x11,5 cm
cca 1910 Cilinderes és keménykalapos úriemberek portréja kisfiúval, keményhátú fotó Gutkaiss József Koritnyicafürdő/Besztercebánya műterméből, a felületén bejegyzéssel: "Lajos bácsi, apám és Feri bátyám", kis sérülésekkel, 16x11 cm