cca 1930-1940 Hortobágyi életképek (parasztcsalád, szarvasmarhák, lovaskocsik, stb.), 2 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, pecséttel jelzettek (Lőcsey Árpád fényképész felvételei), kissé sérült kartonok, 26,5x19,5 cm és 23,5x16 cm
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
1939 Dr. Bajusz Györgyné Kossányi Edit és tanártársai nyilvános jogu magán leányliceuma 1938-39. évben végzett növendékei, tablófotó, kissé sérült kartonon, 23x16,5 cm
1981 Budapesti Tavaszi Fesztivál. Dr. Juhász Béla miniszter, Háry Béla politikusok és a főváros képviselői a kiállításról készített fotók albumban. 12 fotóval Fotók 12x14 cm