cca 1860 XVI. Lajos francia király fénynyomatú portréja, vizitkártya méretben, hátoldalán pecséttel jelzett (Calderoni & Co. Optiker Pest), 10,5x6 cm / Louis XVI of France, heliogravure portrait in CDV size
cca 1984-92 Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus családja és barátai körében, 23 db színes fotó, részben a hátoldalán feliratozott és datált, 13×9 cm körüli méretekben
cca 1893 Mária Lujza Bourbon-parmai hercegnő, bolgár fejedelemasszony (1870-1899), I. Ferdinánd (1861-1948) bolgár fejedelem (majd cár) felesége, keményhátú fotó, foltos, a sarkain kopásnyomokkal, 21x14 cm cca 1893 Board photo of Princess Maria Luisa of Bourbon-Parma (1870-1899), wife of I. Ferdinand of Bulgaria (1861-1948), board photo, spotty, worn, 21x14 cm
cca 1933-1938 Gróf Hadik Mihályt (1907-1970), és feleségét gróf Bissingen-Nippenburg Eleonórát (1896-1978), valamint gyermeküket, gróf Hadik Ilonát ábrázoló fotók, 8 db, valamint Hadik Ilona gyermekrajza és levele édesapjának (1940), 12x17 cm és 8x6 cm közötti méretben