Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
cca 1969 Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portré felvételei a lakásában, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 5 db modern nagyítás, 15x21 cm és 10x15 cm
cca 1896 Várossy Mihály (1844-1922) tanár, író, költő és Várossy Aranka portréi, 2 db nagy méretű keményhátú fotó, hátoldalán Antal Béla zalaegerszegi fényképész pecsétjével jelzett, kissé kopott, Várossy Aranka portré kartonjának széle kissé sérült, fotó: 26x20, karton: 42x36 cm.
1939.V.14 Horthy Miklósné kormányzóné és Hász István (1884-1973) tábori püspök a Budai Katolikus Kör nagytermében, más beazonosítandó egyházi és világi személyek társaságában, hátoldalán Beller Rezső budapesti fényképész pecsétjével jelzett keményhátú fotó, karton sérült, 39x30 cm
1986 Kína és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Dr. Juhár Zoltán belkereskedelmi mniszter és a látogató küldöttség, fotók albumban. 88 fotóval Fotók 22x17 14x9 cm / China -Hungary trade agreement signing 88 photos of the delegation and the visit