Mentes Mihály: A lélek orgonál. - - versei. A szerző által ALÁÍRT példány. Győr, 1933, Győregyházmegyei Alap, 136 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.
Báró Eötvös József: Levelek, életrajz. Báró Eötvös József Összes Munkái XX. köt. Bp., 1903, Révai, 1 t. + 328+(1) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón minimális kopással, foltokkal.
Földes Éva - Szabó Emma: Kossuth Zsuzsánna. A magyar szabadság ismeretlen hősnőjének élete és levelei. Bp., 1944. Közlekedési nyomda. Papírkötésben, ragasztott papírborítóval
Szalay Károly: A magam utján. Költemények. Bp., 1901., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egéaszvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.