Gábor Andor: Tarka rímek. 77 vers. Bp.,(1913), Dick Manó,(Nap Nyomda Bt.-ny.), 128 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító felhasználták,. Első kiadás. A borító Faragó Géza (1877-1928) festő, grafikus, illusztrátor munkája.
Heine: Dalok könyve. Ford. és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Vitéz György: Az ájtatos manó imája. Összegyűjtött versek. A szerző, Vitéz György (1933-2009) Kassák Lajos-díjas avantgárd költő, író által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. A Nyugati Magyar Irodalom Gyöngyszemei I. Bp., 1991, Életünk Könyvek. Ifj. Feszt László rézkarcával illusztrált: Ifj. Feszt Lá...
Pesti Hírlap Könyvek, 2 db ponyva: Alessandro Augusto Monti: Tarigo a kalandok hőse; Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges II. köt. Ford.: Gáspár Miklós. Bp., 1931, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötés, sérülésekkel, kisebb foltokkal.