2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Karl May: Der Sohn des Bärenjä]ers. Stuttgart - Berlin - Leipzig,én., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. + Karl May: Von Bagdad nach Stambul. Reseerzählun von Karl May. Karl May's Gesammelte Werke Band 3. Dresden, én., Karl May Verlag. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.