Knorr Alajos (szerk.): Magyar általános és levelező házi titkár. Gyakorlati utmutatás a közéletben előforduló mindennemü családi és más levelek, kereskedelmi és üzleti fogalmazványok és folyamodványok helyes szerkesztésére. Bp., 1896, ifj. Nagel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben